W branży gastronomicznej pracujemy od wielu lat. Zaczynaliśmy od posiłków regeneracyjnych dla firm oraz małego bufetu pracowniczego. W 2012 roku w miejscu dawnego bufetu uruchomiliśmy restaurację, którą nazwaliśmy Oranżeria. Od samego początku chcieliśmy, aby było to miejsce przyjazne dla rodziców i dzieci oraz dla lokalnego biznesu. Dziś – po prawie 10 latach pracy – możemy powiedzieć, że wypracowaliśmy jakość i markę. Mamy bardzo wysokie oceny Gości w mediach społecznościowych i w ocenach Google. Mamy powiększające się grono sympatyków i stałych klientów. Nieustająco staramy się uczyć, doskonalić i podnosić standardy. Organizujemy z sukcesami imprezy prywatne i biznesowe. Dowozimy jedzenie do pobliskich firm i mieszkańców okolicznych osiedli.

E-BUFET stworzyliśmy dla wygody naszych stałych i nowych klientów, aby proces zamawiania był jeszcze szybszy i jeszcze bezpieczniejszy.

Teraz każdy może zamówić jedzenie, zaglądając na stronę www w komputerze lub w smartfonie czy tablecie. W ciągu kilkunastu sekund można skompletować zamówienie, a w ciągu kolejnych kilkunastu zapłacić za nie, dopisać uwagi i komentarze, oraz wysłać je nam. Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie w oparciu o dane z e-bufetu. Dania zamawiane w opcji odbioru własnego w restauracji mogą być gotowe już po kilkunastu minutach od zamówienia, a te zamawiane w dostawie dotrą do Klienta już po kilkudziesięciu minutach.

Dysponujemy własną, dużą, w pełni wyposażoną kuchnią, w której na stałe pracuje kilka osób. Dzięki temu, że pracujemy codziennie i mamy stały zespół pracowników, możemy zapewnić wysoką jakość i dużą powtarzalność smaków. Pracujemy na dobrej jakości produktach. Używamy sprawdzonych, tradycyjnych receptur i dbamy o detale.

Marzymy, aby e-bufet stał się dobrym towarzyszem i pierwszym wyborem w przypadku codziennego głodu. Z biegiem czasu chcemy rozszerzać zakres dostaw i wydłużać godziny pracy.

Już dziś życzymy wszystkim Państwu „smacznego!" i dziękujemy za zaufanie.

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło